Купити Програмування Мовою Python 978

Дійсно хочете швидко оволодіти мовою Python, не докладаючи зайвих зусиль? У цьому допоможе чудовий посібник Пола Беррі Head First Python, створений на засадах останніх досягнень когнітивної науки. Ваш мозок буде змушений постійно працювати, а не губитися в нетрях занудливих текстів, що навіюють сон. Ви дізнаєтеся, як створити власний застосунок, як керувати базами даних, обробляти виключення і здійснювати первинну обробку даних.

Книжка розрахована на дітей від 10 до 15 років. Приклади проєктів, представлені в книзі, навряд чи здивують професіоналів, але як введення в різні сфери програмування цілком підійдуть. Що стосується частини, присвяченої аналізу даних і візуалізації, – навряд чи її вистачить, щоб стати справжнім аналітиком. Проте, окрім прикладів роботи з бібліотеками для візуалізації даних, в ній можна познайомитися з основами статистики. Цей посібник можна рекомендувати тим, хто шукає книги про Python, але хоче зробити вивчення мови не тільки корисним, а й цікавим.

Для отримання максимально результату при навчанні необхідна практика та поєднання різних способів отримання інформації. Ніяка електронна версія не допоможе Вам опанувати предмет, особливо точного. Рекомендую завжди тримати під рукою практикум. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

З цими книгами воно стане по-справжньому цікавим. Цікавитесь наукою про даних, але трохи побоюєтеся? Ця книга покаже вам, як використовувати мову Python для створення цікавих речей з допомогою науки про даних. Ви побачите, як встановити набір інструментів Anaconda, завдяки якому робота з Python стане дуже простий.

Книга: Django: Практика Создания Web

Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. Щоб досягти висот на ниві програмування, важливо «горіти» своєю справою, черпати максимум інформації, не бути лінивим, виробляти в собі витримку, цілеспрямованість, силу волі. Адже програмування вакансія Middle Python developer – це не лише високооплачувана праця, а й можливість створити для світу щось нове, про що раніше люди могли бачити лише у фантастичних фільмах. Ця книга розрахована швидше на професійних програмістів – від міцних джуніорів і вище.

  • Також ви можете розплатитися за допомогою особистої банківської картки або післяплати при отриманні книги.
  • Коментар буде опубліковано лише після попередньої перевірки нашими співробітниками.
  • Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.
  • У них якісний папір, яскраві ілюстрації, зрозумілі слова та захопливі історії, які нікого не залишать байдужим.

Книга містить інформацію про особливості мови Python та необхідне програмне забезпечення. Детально обговорюються основні програмні конструкції, які використовуються при написанні програм. Описуються базові оператори та керуючі інструкції, функції, списки, кортежі, множини, словники і текст. Окрема увага приділяється реалізації в Python парадигми об’єктно-орієнтованого програмування. Теоретичний матеріал ілюструється великою кількістю практичних прикладів.

Python Для Чайників

Звичайно, вивчивши лише цю книгу, не стати професійним гейм-девелопером. Можна і зовсім зайнятися чимось іншим – наприклад, вебпрограмуванням. Але головна мета – отримати навички розробки – буде досягнута.

Книги Python

А також є відповідальним редактором для Java Developer’s Journal. Його статті з’являлися в журналах JavaWorld, ONJava і ONLamp. Автор книги застосовує оригінальний підхід до вивчення мови. Він викладає синтаксис і основи Python на прикладі розробки ігор – від елементарних до складніших. На сьогодні це одна з найпопулярніших та найперспективніших мов. Книга допоможе читачеві познайомитися з мовою Python і навчитися використовувати її для написання професійних програм.

Мова Видання:

Веселий вступ до програмування», Бріґґс Джейсон Р.. За допомогою сервісу оголошень OLX.ua Україна ви зможете купити чи продати із рук в руки практично все, що завгодно. Книг із програмування, написаних українською не так вже й багато. Тому, натрапивши на рідкісний екземпляр літератури такого штибу, не вагаючись придбав його.

Книги Python

Свої знання ви зможете перевірити відразу ж – на кумедних прикладах і кумедно смішних завданнях, впоратися з якими допоможуть ненажерливі монстри, секретні агенти і злодюжки-ворони. Только в нашому магазині нізькі ціні, можливий торг, Прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп’ютерні книги англійською мовою. Починав з мови BASIC на своєму Radio Shack TRS-80. З тих пір пише професійно програмне забезпечення і працює розробником і системним архітектором.

Программирование На Python Иллюстрированное Руководство Для Детей

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятися програмуванням, то окрім запису на навчальні курси, вам знадобляться книги з Python. Введіть адресу електронної пошти, яку ви вказали під час реєстрації. Ми надішлемо листа з інформацією для відновлення паролю. Використайте цю форму для того, щоб залишити відгук чи поставити запитання.

Опис Книги Python Для Детей Самоучитель По Программированию

Рекомендуємо цю книгу розробникам ядра Python. Попри складність теми, написана вона досить простою мовою. Тут розібрані основи синтаксису, тому посібник підійде як перше https://wizardsdev.com/ керівництво. Для тих, хто вивчає Python з нуля книга буде цікава передусім безліччю повсякденних рецептів, завдяки яким можна заощадити час, позбавивши себе рутини.

“На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом.” Через касу або термінал самообслуговування Приватбанк. Коментар буде опубліковано лише після попередньої перевірки нашими співробітниками. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.

Для дітей від 10 років і дорослих, які хочуть навчиться програмувати на мові Python. В кінці книги є глосарій і список найважливіших слів з мови програмування. Практикум вирізняється лаконічністю та незвичною стилем, начебто автор з вами розмовляє і водночас пояснює.

Sorry, comments are closed for this post.